trochu viac o mne / bio

Volám sa Lucia Sládečková a pôsobím pod značkou LUCID Style. Moja vášeň pre líčenie začala už na základnej škole a prehĺbila sa v období pôsobenia v Prahe, kde som pracovala ako key account manager v medicínskej sfére.

V roku 2012 som si urobila v Prahe rekvalifikačný vizážistický kurz ktorý mi dal isté informácie a všetko sa začalo už v prvý deň kurzu. Každým dňom bola moja túžba byť dobrou vizážistkou silnejšia a líčila som sa po nociach. Skúšala som líčenia na sebe, mamine, či sestre. Som workoholik a milujem výzvy. Baví ma ženskosť, baví ma byť ženou. 

Do povedomia som sa dostala aj pomocou relácie Nákupné maniačky, kde som vystupovala na kamere a vytvárala som premeny na súťažiacich. Tieto premeny do dnes robím vo svojom štúdiu. Moja húževnatosť trvá viac ako 10 rokov a úspechom je moja vyťaženosť, obsadenosť a moje spolupráce.

Som maminkou nádhernej Lýdie a denne dokazujem, že keď sa chce, dá sa všetko zvládnuť. Dôkazom je každý deň plný dobrej nálady a smiechu, ktorý ma sprevádza či už v práci alebo doma. 

V roku 2018 som bola vyhodnotená za 6. najvplyvnejšiu influencerku podľa Influence Power Index. V tejto štúdii od Agentúry Group M sa nezohľadňoval iba počet followerov/ fanúšikov, ale taktiež dôveryhodnosť a kvalita odozvy. Článok si môžete prečítať TU.

V roku 2020 sa mi opäť podarilo dosiahnuť obrovský úspech, na ktorý som nesmierne hrdá a to získanie titulu BEST BEAUTY & LIFESTYLE v rámci influencerskej ankety Social Awards Slovakia. Som naozaj hrdou nositeľkou tohto titulu a ešte viac som sa utvrdila v tom, že to čo robím má naozaj zmysel Článok si môžete prečítať TU

V roku 2022 som si môj titul obhájila a opäť som získala prvenstvo v influencerskej ankety Social Awards Slovakia v kategórii KRÁSA. Je pre mňa veľmi dôležité byť pre Vás TOP (slovíčko ktoré používam výnimočne). Veľmi pekne ďakujem Vám moji FOLLOWERS ♥ veľa to pre mňa znamená. Článok si môžete prečítať TU

Lucia Sládečková

spolupracovali sme