trochu viac o mne / bio

Volám sa Lucia Sládečková a pôsobím pod značkou LUCID Style. Moja vášeň pre líčenie začala už na základnej škole a prehĺbila sa v období pôsobenia v Prahe kde som pracovala ako key account manager v medicínskej sfére.

V roku 2012 som si urobila v Prahe rekvalifikačný vizážistický kurz ktorý mi dal isté informácie a všetko sa začalo už v prvý deň kurzu. Každý deň bola moja túžba byť dobrou vizážistkou silnejšia a líčila som sa po nociach. Skúšala som líčenia na sebe, mamine, či sestre. Som workoholik a milujem výzvy. Baví ma ženskosť, baví ma byť ženou.

Do povedomia som sa dostala aj pomocou relácie Nákupné maniačky, kde som vystupovala na kamere a vytvárala som premeny na súťažiacich. Tieto premeny dodnes robím vo svojom štúdiu. Moja huževnatosť trvá 8 rokov a úspechom je obsadenosť a spolupráce.

Som maminkou nádhernej Lýdie a denne dokazujem že keď sa chce, dá sa všetko zvládnuť. Dôkazom je každý deň plný dobrej nálady a smiechu, ktorý ma sprevádza v práci aj doma.

V roku 2018 som bola vyhodnotená za 6. najvplyvnejšiu influencerku podľa Influence Power Index. V tejto štúdii od Agentúry Group M sa nezohľadňoval iba počet followerov/ fanúšikov, ale taktiež dôveryhodnosť a kvalita odozvy. Článok si môžete prečítať TU.

Lucia Sládečková