Kurzy & školenia
by LucidStyle

Kurz je skupinový a organizujem ho raz kvartálne. Milujem tieto ženské stretnutia. Baví ma to s Vami čoraz viac, pretože aj ja sa s Vami učím. Som oficiálnou lektorkou makeupu a viem, že dokážem vysvetliť a naučiť postupy líčenia. Nemusíte mať obavy zo skupiny a situácie kedy sa nedostanete na rad, teda neobsiahnem Vaše líčenie. Som si istá, že postup kurzov stále zdokonaľujem a preto mi nerobí problém školiť viac ľudí. Mám svoj systém, ktorý využívam k tomu, aby každá z Vás odišla s pocitom zodpovedania otázok na ktoré ste sa na kurz hlásili. Prakticky si vyskúšame niekoľko líčení, zameriavam sa na tieňovanie očí, tváre, obočia ako aj jeho tvarovanie. Naučím Vás, ako si správne vybrať makeup, korektor, či púder. Učíme sa konturing a scrubbing. Kurz je jednodňový v počte hodín 7.

cena kurzu je 480 € s DPH a na kurz nie je potrebné si nič priniesť iba dobrú náladu.

kurz je zameraný pre nadšencov makeupu. Učíme sa podrobnejšie chápať starostlivosti o pleť pred líčením. Odhad líčenia rôznorodej klientely. Nanášanie a spracovanie makeupu, korektorov, či púdrov. Učíme sa konturing a jeho výhody. Dôležitou časťou je typológia pleti a vhodný výber produktov. Učíme sa techniky líčenia očí a správne blendovanie. Pracujeme so štetcami. Učíme sa lepiť riasy a kladiem dôraz na krásne linky. Každý účastník si odnesie certifikát (neakreditovaný, akreditácia slúži k otvoreniu vlastného štúdia)

Kurz trvá dva dni po 7 hodín a za tento čas Vás pripravím technicky k tomu, aby ste sa vedeli posúva ďalej, čo je mojim cieľom. Po ukončení kurzu mám záujem o najlepších účastníkov do partie v mojej značke Lucid Style.

Cena kurzu je 1000 € s DPH.

cena 480-1000,-

uvedené ceny sú v eurách a s DPH

Stiahni si aplikáciu a objednaj

Lucid Style

Rezervuj si termín na naše služby rýchlo a jednoducho cez našu aplikáciu.

OBJEDNÁVKY AJ CEZ TELEFÓN

Kontaktovať ma môžete aj telefonicky. Dohodneme sa na všetkých potrebných detailoch a ja si rezervujem termín práve pre vás!