Svadobné líčenie & účes
by LucidStyle

Svadobný deň je výnimočný pre každú ženu. Kladiem špeciálny dôraz na trvácnosť makeupu a účesu. Nevesta sa musí cítiť nádherná počas celého dňa. Nevesty majú často predstavu ako by chceli vyzerať, no väčšinou voľbu makeupu nechávajú na mne. Termíny si dohadujeme len telefonicky z dôvodu náročnosti na prípravu. Po vzájomnej dohode si podmienky potvrdíme písomnou zmluvou, kde si doladíme, či líčenie prebehne v Bratislave v mojich priestoroch, alebo u Vás doma za príplatok, keďže môj čas je veľmi obmedzený a rada umožním služby aj ďalším klientkam. Ak máte svadbu mimo Bratislavy, viem Vám vyhovieť aj s touto požiadavkou, ale iba za podmienok líčenia aj ďalších osôb. V tomto prípade treba rátať s príplatkom za PHM a aj za môj čas, ktorý strávim cestovaním. Pred svadobným dňom si s Vami rada skonzultujem prípravy alebo si dohodneme skúšku, ktorá je v rovnakej cenovej relácii, ako štandardné líčenie. Ak máte pocit problematických či jemných vlasov, rada Vám poradím a skonzultujem aj tieto možnosti telefonicky. Odhadovaný čas svadobného líčenia a účesu je 90 minút. 

Informácia pre nevesty: prosím, aby ste prichádzali nenalíčené, mali so sebou clip inn vlasy, púder a rúž, ktorý podľa potreby použijete.

Nevesta, líčenie a vlasy 400,-

Ďalšie osoby 180,-

Prácu vykonávam v mojom štúdiu v Bratislave. Po dohode je možné prepraviť sa za Vami, v závislosti od veľkosti objednávky :  nevesta makeup&vlasy + 4 ďalšie osoby makeup&vlasy. Doplatok je cestovné (PHM).

Cestovanie je možné do vzdialenosti 1,5 hod, inak sa pripláca hodinová sadzba za cestovanie. Sadzba je 50€/hod cez týždeň, 70€/ hod. počas víkendu.

uvedené ceny sú v eurách a s DPH

Stiahni si aplikáciu a objednaj

Lucid Style

Rezervuj si termín na naše služby rýchlo a jednoducho cez našu aplikáciu.

OBJEDNÁVKY AJ CEZ TELEFÓN

Kontaktovať ma môžete aj telefonicky. Dohodneme sa na všetkých potrebných detailoch a ja si rezervujem termín práve pre vás!