Svadobné líčenie & účes
by LucidStyle

Svadobný deň je výnimočný pre každú ženu. Kladiem špeciálny dôraz na trvanlivosť makeupu a účesu. Nevesta sa musí cítiť nádherná počas celý deň. Nevesty majú často predstavu ako by chceli vyzerať, no väčšinou voľbu makeupu nechávajú na mne. Termíny si dohadujeme len telefonicky z dôvodu náročnosti na prípravu. Po vzájomnej dohode si podmienky potvrdíme písomnou zmluvou, kde si doladíme, či líčenie prebehne v Bratislave v mojich priestoroch, alebo u Vás doma za príplatok, keďže môj čas je veľmi obmedzený a rada umožním služby aj ďalším klientkám. Ak máte svadbu mimo Bratislavy, viem Vám vyhovieť aj s touto požiadávkou, ale iba za podmienok líčenia ďalších osôb. V tomto prípade treba rátať s príplatkom za PHM a aj za môj čas, ktorý strávim cestovaním. Pred svadobným dňom si s Vami rada skonzultujem prípravy, alebo si dohodneme skúšku, ktorá je v cenovej relácii rovnakej ako štandardné líčenie. Ak máte pocit problematických vlasov, či jemnosť vlasov, rada Vám poradím a skonzultujem možnosti aj telefonicky. Odhadovaný čas svadobného líčenia a účesu je 90 minút.

Informácia pre nevesty: prosím, aby ste prichádzali nenalíčené, mali so sebou clip inn vlasy, púder a rúž, ktorý podľa potreby použijete.

Nevesta, líčenie a vlasy 300,-

Ďaľsie osoby 150,-

Prácu vykonávam v mojom štúdiu v Bratislave. Po dohode je možné, prepraviť sa za Vami, od objednávky na:  nevesta makeup a vlasy, plus 4 ďalšie osoby makeup a vlasy. Doplatok je cestovné (PHM).
Cestovanie je možné do vzdialneosti 1,5 hod inak sa pripláca hodinová sadzba za cestovanie. Sadzba je 50€/hod cez týždeň, 70€/ hod. počas víkendu.

uvedené ceny sú v eurách a bez DPH

OBJEDNÁVKY LEN TELEFONICKY

Kontaktuje ma prosím len telefonicky. Dohodneme si všetky potrebné detaily a rezervujem si termín iba pre Vás 🙂