Kurz vizážistický- pre pokročilých cez Národný projekt Zručnosti pre trh práce 23-24.07.2024

Dátum

23. júla 2024

Čas

10:00

Miesto eventu

Lucid style

Ak už máte nejaké skúsenosti s vizážistkou a chcete si prehĺbiť svoje zručnosti prostredníctvom kurzu môžete očakávať, že sa ponoríte hlbšie do pokročilých techník, špecializovaných oblastí a prípadne získate prehľad o obchodnej stránke práce vizážistu. Každý kurz je iný ako aj postupy v líčení. Môj postup je môj rukopis, ktorý vyučujem niekoľko rokov a doterajšie absolventky majú krásne a čisté líčenia. Na kurze sa vyučuje hygiena, postupy vizážistu na zákazke, denne a večerne líčenie na každý typ pleti. Výučba je zameraná na presnosť s odvahou a krátkym časom. Učíme sa navrhnúť líčenie na rôznych typoch pleti, ktoré si na praktickej časti vyskúšame, kde prichádzame do styku s rôznorodosťou modeliek. Líčenie očí je jedna z najdôležitejších častí, kde preberáme klasické líčenia, ale aj trendy. Formovanie obočia, ci korekcia tvare je  samozrejmosťou v mojom rukopise, preto pri každej absolventke si dám záležať. Lepenie mihalníc je odhad klientky a preto na každú jednu fázu v kariére vizážistu si prídete na svoje. Do líčenia sú zaradené farby nude, ale hráme sa s pestrými farbami, pri ktorých sa viac naučíme. Linky miluje každá žena a preto na kurze vizažistickom ideme postupne. Mame dostatok času, aby sme si všetky vysvetlili prakticky, ale aj teoreticky. Kurzy nie sú akreditovane, ale v mojom prípade to možné je. Som akreditovaný lektor na Slovensku s bohatými dlhoročnými skúsenosťami. Kurz trvá 2 dni po 6 hodín a kurz absolventi ukončujú certifikátom.

Čo Vás naučím:

Pokročilé techniky líčenia
Špecializované aplikácie líčenia
Kreatívne líčenie
Teória farieb a korekcia farieb
Manažment klienta a komunikačné zručnosti
Líčenie pre rôzne tóny pleti a etniká
Techniky líčenia s vysokým rozlíšením (HD)
Líčenie na špeciálne príležitosti
Obchodné a marketingové stratégie
Tvorba a prezentácia portfólia
Trendy a inovácie v odvetví

Zameraním sa na tieto pokročilé oblasti a zdokonaľovaním svojich zručností pod mojim vedením môžete zvýšiť svoje odborné znalosti a stať sa vysoko kvalifikovanou a vyhľadávanou vizážistkou v tomto odvetví. Absolvent kurzu odchádza s vedomosťami ako sa správne starať o pleť pred líčením, so znalosťami ohľadom produktov, ovláda 7 typov líčení ako aj aktuálne trendy v líčení.

Registrácia prebieha cez UPSVaR:
V prvom kroku vyplňte Žiadosť záujemcu o zamestnanie o sprostredkovanie vhodného zamestnania a podajte na príslušnom úrade práce (postup, ako žiadosť záujemcu podať, nájdete TU)

V druhom kroku nám elektronicky zašlite vyplnenú Žiadosť o poskytnutie príspevku na vzdelávanie ZoZ, ktorú Vám doplníme a pošleme späť.

Vaše žiadosti o poskytnutie príspevku na vzdelávanie nám zasielajte na mailovú adresu [email protected] s názvom kurzu v predmete mailu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0948 400 528.

Nedajte sa odradiť, ide o vyplnenie 2 žiadostí a náš kurz stojí za to 🙂

Cena: 1000€ s DPH

Počet hodín: 12 hod.

Termín:

23.07.2024 10:00 – 16:00 (1. deň)
24.07.2024 08:00 – 14:00 (2.deň)

Regristuj sa

Ticket Typ: Počet lístkov Cena za ticket
Vizážistický kurz pre pokročilých
4 Left:
1,000.00
Počet Spolu
Počet miest 9 (4 Left:)

Organizuje Lucia Sládečková

  • Lucid style
  • Bajkalská 13
  • Bratislava
  • Slovensko

Event Schedule Details

  • 23. júla 2024 10:00   -   24. júla 2024 14:00
Zdieľaj
Pridaj do kalendára